HP Prodesk 600 G1 Tower i7-4770 3.40GHz 8GB 500GB
13 Producten op voorraad
HP Prodesk 600 G1 Tower
Processor: i7-4770 3.40GHz
Geheugen: 8GB DDR3
Opslag: 500GB HDD
Optical: DVD/RW
Grafische kaart: Intel HD
OS: WIN 10
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel: +31850203750
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
13 Producten op voorraad
Refurbished
HP Prodesk 600 G1
Productiviteit en beheer in één. Geef drukbezette werknemers de voorsprong die zij nodig hebben. De solid-state hybride schijf van deze pc reageert op de werksnelheid en opent applicaties direct. Krachtige beveiliging en beheersoftware van topklasse zorgt dat IT-medewerkers meer tijd hebben.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | Prodesk 600 G1 Tower |
| Processor : | i7-4770 3.40GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 8 |
| Klokfrequentie : | 3.40 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3.90 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR3 |
| Opslag : | 500GB HDD |
| Optische drive : | DVD+/- RW |
| Video uit : | 2x DisplayPort, VGA (D-Sub) |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Aansluitingen : | 6x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| Verbinding (Bluetooth) : | 2x PS/2, Serieel (9-pins) |
| Audio-Uitgangen : | Analoog (3,5mm) |
| Hoogte : | 170mm |
| Breedte : | 399mm |
| Diepte : | 442mm |
| Gewicht : | 9,3kg |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | 0887758935491 |
